Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне  забезпечення

Освітня діяльність Будинку дітей та молоді відбувається у приміщенні ї будівлі за адресою: м.Дубно, вулиця Свободи,1, e-mail:bdm_dubno@ukr.net.

З метою більшого охоплення дітей та учнівської молоді міста позашкільною освітою, надання зручності для відвідування гуртків дітям з віддалених районів міста, навчальні заняття гуртків проводяться на базах таких закладів: ліцею №5, ліцею № 6,  Дубенської спеціальної школи.

Загальна площа всіх приміщень становить 1753,9м²; кількість навчальних кабінетів - 8; кількість кабінетів -3; актовий зал на 196 місць; спортивний зал площею 240м²; костюмерна. Водопостачання, каналізація, теплопостачання та електорозабезпечення здійснюються централізовано. Навчальні кабінети забезпечені відповідними меблями.

У приміщенні закладу розташовані навчальні кабінети для занять гуртків художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямків, танцювальний клас, актова зала, костюмерна, методичний кабінет та кабінет директора. Облаштовано  пандус до приміщення Будинку дітей та молоді.

Навчальні кабінети відповідають вимогам положення про організацію охорони праці, правилам техніки безпеки та виробничої санітарії. Робочі місця членів адміністрації комп’ютеризовані. Учасники освітнього процесу мають вільний доступ до мережі Інтернет. Розгалужена мережа гуртків відповідає сучасним запитам дітей та їх батьків і забезпечує можливість реалізувати себе в різних напрямах творчості.