Наближаємо перемогу

...І знову буде ярмарок

Наші друзі в Італії не втомлюються допомагати ЗСУ у наближенні перемоги. Організовуючи благочинні ярмарки, зібрані кошти вони направляють на придбання медичних засобів та речей першої необхідності нашим захисникам. І ось знову підготовка до ярмарку йде повним ходом. І,  як завжди,  вихованці Будинку дітей та молоді роблять свій внесок у цю добру справу. Катерина Николин, українка, яка живе в місті Козенца (Італія) у своєму дописі у соціальній мережі Фейсбук дякує Будинку дітей та молоді, вихованцям, керівникам гуртків за надані лоти. А це -  дитячі вироби, це творчість, яка приносить не лише естетичне задоволення, а й перетворюється на донати для наших воїнів. Також пані Катерина висловлює вдячність директору закладу Марії Мартинюк за активність, ініціативність та підтримку. Разом до ПЕРЕМОГИ!

15:09 23.04.2024

Ти у наших серцях, Україно!

Творчі колективи Будинку дітей та молоді взяли участь у благодійному концерті «Ти у наших серцях, Україно!». Захід відбувся 10 березня у міському Будинку культури.  Народний ансамбль танцю «Україночка» (керівник Любов Суліма) запалив аудиторію своїм енергійним танцем «На світанку», вихованці гуртка «Основи хореографії» (керівник Оксана Муха)  виконали  жартівливу композицію «Шоколад», квартет «Евфонія» (керівник Ольга Кириченко) вразив присутніх виконанням патріотичної пісні «Вільні духом». Впродовж заходу відбувався збір коштів на підтримку ЗСУ.

12:22 11.03.2024

Дитяча творчість задля перемоги

Усіма силами і можливостями наближаємо перемогу, хто як може підтримує і допомагає нашим захисникам. Вихованці Будинку дітей та молоді завжди з великим ентузіазмом відгукуються на благодійні ініціативи від наших партнерів – української громади в Італії: виготовляють  вироби та надсилають  на ярмарки, які час від часу проходять у місті Козенца. Збір коштів в основному відбувається на закупівлю ліків та засобів медичного застосування, які через волонтерів передають нашим воїнам. Творчі роботи гуртківців цього разу продали на суму 45 євро. Віримо, що навіть цей невеликий внесок допоможе врятувати  життя.

10:57 02.02.2024

Ярмаркуємо - захисникам допомагаємо

Вкотре українська громада в м. Козенца (Італія) проводить благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. БДМ в рамках співпраці з українцями, що проживають в Італії, знову долучився до цієї благодійної ініціативи: надав дитячі вироби, виготовлені гуртківцями на заняттях, аби допомогти нашим воїнам. Метою даного заходу є збір коштів для закупівлі медикаментів для формування аптечок невідкладної допомогита зігрівайок нашим захисникам. В першу чергу планується придбання хоча б одного набору для внутрішньокісткового доступу на стабілізаційний пункт. ВСЕ ТЕ, що рятує життя! Разом - ми сила!

09:44 09.01.2024

У "Майстерні святого Миколая"

- Святий Миколай, до нас завітай! - просять українські діти свого улюбленого Святого. Всі з нетерпінням його чекають: пишуть листи, вчать молитви і вірші, чемно себе ведуть, допомагають рідним.

14:55 08.12.2023

Вітання для захисників

З початку війни БДМ співпрацює з благодійною організацією "Благодійний фонд "Волонтери на Конторській". До Дня захисників і захисниць наші маленькі вихованці виготовили паперові листівки з вітаннями і передали через волонтерів для наших воїнів. Сподіваємось, що ці вітання  принесуть моменти радості нашим героям.

09:52 02.10.2023

...І знову буде благодійний ярмарок

Наші друзі-українці в Італі вкотре готуються до великого благодійного ярмарку, виручені кошти з якого направлять на придбання необхідних зимових  речей на фронт для наших захисників.  Катерина Николин поділилася інформацією про підготовку до цього заходу в соціальній мережі Фейсбук, про внесок вихованців Будинку дітей та молоді в нашу майбутню Перемогу.

10:35 26.09.2023

Благодійний ярмарок в День незалежності

24 серпня, в День незалежності нашої держави, у місті Дубно проходив благодійний ярмарок "Допоможи ЗСУ". Будинок дітей та молоді взяв участь у даному заході, організувавши безпрограшну лотерею. Відвідувачі ярмарку мали можливість, купивши квиточок, виграти різні лоти: вироби мистецтва, іграшки, канцтовари, товари для дому, прикраси тощо. Усі зібрані кошти направили на допомогу ЗСУ для наближення нашої перемоги.

12:15 25.08.2023

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Перемога - це мрія кожного українця і українки. Кожен з нас має докладати максимум зусиль для наближення Перемоги і здійснення своєї мрії. Співпраця Будинку дітей та молоді з української громадою у місті Козенца (Італія) є внеском у нашу Перемогу. Ділимося дописом у  Facebook наших друзів з Італії.

09:12 21.06.2023

Будинок дітей та молоді на ярмарку в Козенці

Вже кілька років поспіль Будинок дітей та молоді співпрацює з Українською громадою в Козенці (Італія). Раніше це були обміни. Вихованці  гуртків і працівники Будинку дітей та молоді збирали книги українських авторів і передавали для українських сімей, які проживають в Козенці, аби українську художню літературу читали наші співвітчизники за кордоном. Натомість Українська громада в Козенці передавала гуртківцям БДМ іграшки та  канцтовари. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну наша співпраця полягає в допомозі ЗСУ та дітям, постраждалим від війни.

10:23 30.05.2023