...І знову буде ярмарок

Дата: 24.04.2024 09:18
Кількість переглядів: 8

Наші друзі в Італії не втомлюються допомагати ЗСУ у наближенні перемоги. Організовуючи благочинні ярмарки, зібрані кошти вони направляють на придбання медичних засобів та речей першої необхідності нашим захисникам. І ось знову підготовка до ярмарку йде повним ходом. І,  як завжди,  вихованці Будинку дітей та молоді роблять свій внесок у цю добру справу. Катерина Николин, українка, яка живе в місті Козенца (Італія) у своєму дописі у соціальній мережі Фейсбук дякує Будинку дітей та молоді, вихованцям, керівникам гуртків за надані лоти. А це -  дитячі вироби, це творчість, яка приносить не лише естетичне задоволення, а й перетворюється на донати для наших воїнів. Також пані Катерина висловлює вдячність директору закладу Марії Мартинюк за активність, ініціативність та підтримку. Разом до ПЕРЕМОГИ!